• APEL D3/D4 AHŞAP UYGULAMA VE SANDALYE TUTKALI 30 KG
APEL D3/D4 AHŞAP UYGULAMA VE SANDALYE TUTKALI 30 KG
Ürün Kodu : A.AAUT030       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
686.86 TL   Kdv Dahil
Gelince Haber Ver

APEL D3/D4 AHŞAP UYGULAMA VE SANDALYE TUTKALI 30 KG

APEL D3/D4 Ahşap Uygulama ve Sandalye Tutkalı, ahşap laminasyonu ve sandalye üretimi için özel olarak formüle edilmiş uluslararası sertifikaya sahip ahşap tutkalıdır. Zorlu sandalye iskeletleri, suya ve neme dayanımın istendiği ahşap kapı kasa ve panel üretiminde, her türlü masif mobilya, iskelet, berjer, koltuk, kanepe vs. üretiminde rahatlıkla kullanılabilir. Son derece güvenli ve güçlü bir yapıştırma sağlar. T.C. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi ve IFT Rosenheim tarafından yük dayanımı teste tabi tutulmuş olup DIN EN 204 standartlarına göre D3 normunda olduğu tescillenmiştir. 

ÖZELLİKLERİ :  DIN EN 204’e göre D3 normundadır. ( %5 APEL sertleştirici ile kullanıldığında D4 normundadır).  Düşük / orta viskozite.  Kısa açık süre.  Kürleştiğinde şeffaflaşır. Hızlı Kürleşme. 

KULLANIM ALANLARI :  Her türlü masif ahşap malzemenin laminasyonunda.  Ahşap sandalye üretiminde.   Esneklik ve sağlamlığın bir arada istendiği birleşim yerlerinde.   Ahşap kapılarda kasa ve kanat pres işlemlerinde.  Suya ve neme dayanıklı iç/dış mekan mobilya üretiminde.


ÖNEMLİ : D4 İçin 1,5 KG Olan 2 kompenent gereklidir, D3/D4 30KG + 1,5 KG'ı Seçiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.