GARANTİ VE İADE

İADE İŞLEMİNİZİN GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN,

İade edilecek ürün,teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir.(Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.


Gönderilen bilgi fişinin arka kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.

İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise  iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor.Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

NOT:İade işleminizi gerçekleştirmeden önce,siparişinizle ilgili gerekli inceleme ahtapotyapi.com İade Uzmanı tarafından yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün incelenmesinin gerekli görüldüğü durumlarda,markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir.Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece ahtapotyapi.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.Tüm iade talepleri ahtapotyapi.com Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve ahtapotyapi.com ‘a gönderilmek üzere tarafınızdan kargo ile yollanmalıdır.


 
385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken,elinizde bulunan ve firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir.Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanamayacaktır.

İADE İŞLEMİNİZ GERÇEKLEŞTİĞİNDE,

İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir.İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 5 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.ahtapotyapi.com’un bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir.Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay Alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Mobilya Tutkalı, Tas Menteşe, Mobilya Bağlantı Elemanları, Mobilya Ayakları, Şeffaf Silikon, Mastik, Montaj Köpüğü, Sunta Vidası.. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Barbaros Mahallesi, Osman Hamdi Bey Caddesi, No:24-1 Merkez / Çanakkale

0532 218 41 10
info@ahtapotyapi.com
Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Bilgi

Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.